Záhada menom HAARP

Čo to je vlastne HAARP? Doslovný preklad tejto skratky znie High frequency Active Auroral Research Program. Zariadenie je umiestnené severovýchodne od Gakony na Aljaške. Jeho polohu a satelitný snímok si môžete sami overiť cez google mapy (stačí do vyhľadávania zadať HAARP). Oficiálne sa program zaoberá výskumom vyšších vrstiev atmosféry (ionosféry). Zariadenie vysiela niekoľko miliónov Watt rádiového a mikrovlného žiarenia do týchto vrstiev. Toľko k oficiálnej verzii prezentovanej pred verejnosťou.

Tento program je však spojený s rôznymi konšpiračnými teóriami. Medzi najznámejšie patrí tvrdenie, že HAARP je zbraň, ktorá dokáže meniť počasie, či dokonca myslenie ľudí. Popri činnosti HAARP-u boli po celej planéte hlásené rôzne pozorovania záhadných paranormálnych, svetelných, či zvukových anomálií. Keď zalovíte trošku v pamäti, tak si určite spomeniete na záhadné nevysvetliteľné zvuky ozývajúce sa po celej Zemi. Hlásení a pozorovaní bolo naozaj veľa a sú zdokumentované na video portáli youtube. Slovensko nie je výnimkou. Prosím zhliadnite videá nižšie.

Nám sa podarilo pomocou 86,5 metra dlhej horizontálnej rádio-antény (long wire) a prijímača SDR zaznamenať záhadný signál pochádzajúci s najväčšou pravdepodobnosťou práve zo zariadenia HAARP. Budeme daný jav sledovať aj naďalej a budeme vás o ňom informovať. Čo všetko dokáže toto zariadenie spôsobiť? Aký to môže mať súvis s paranormálnymi javmi a ako to ovplyvní dianie na našej planéte? Dokáže zariadenie svojou činnosťou otvoriť bránu inam? To sú otázky, ktoré pravdepodobne nikdy nebudú zodpovedané.

Video zachytené nami si môžete pozrieť nižšie. Ospravedlňte prosím kvalitu obrazu a zvuku, ale bolo to točené prvým zariadením, ktoré bolo po ruke (mobilný telefón).  🙂

Autor: stonecold

S.P.I.P. Lead Investigator

4 komentáre k “Záhada menom HAARP”

    1. Ahoj. Určite áno. V súčasnosti monitorujeme frekvenčné pásma, na ktorých sa HAARP ozýva. Získame dostatok nahrávok a budeme informovať. Prajeme príjemný zbytok večera.

  1. Keď si spustím video ´, tak jeho zvuk je prehlušený zvukom vašej swebovej stránky. Prečo nemáte na stránke tlačítko na vypnutie hudby(zvuku) na pozadí???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.