O nás

Zdravíme vás,

To, že ste na týchto stránkach znamená iba to, že vás fascinujú paranormálne javy a všetko, čo je zastreté rúškom tajomna. Sme tím ľudí, ktorý sa všetkým takým zaoberá, tak mi dovoľte nás v skratke predstaviť.

Vznik S.P.I.P. (Slovak Paranormal Investigation Project) sa datuje na druhú polovicu roka 2016. Pri zrode projektu stáli dvaja manželia Michal Vokolek a Maja Vokolková. Mišo sa začal o paranormálne javy zaujímať už v roku 2014, avšak rôzne záhady ho fascinovali už od detstva. V roku 2015 sa pripojil k vyšetrovacej skupine SGH (Slovak Ghost Hunters), ktorú však opustil v prvej polovici roka 2016. V druhej polovici toho istého roka dostal nápad založiť vlastný projekt a pridala sa k nemu aj manželka Majka. Bolo zakúpené profesionálne vybavenie určené presne na ciele tejto skupiny. Zachytiť a zdokumentovať výskyt paranormálnej aktivity na rôznych záhadných miestach slovenska, ale aj v zahraničí a prinášať ľuďom nevyvrátiteľné dôkazy. Členov však bolo málo a tak našiel podobných nadšencov a vyskladal team na vyšetrovanie paranormálnych javov. Viac o členoch projektu nájdete v sekcii „Vyšetrovatelia“.

Zaoberáme sa aj súkromnými vyšetrovaniami, takže nás neváhajte kontaktovať s vašimi požiadavkami, otázkami, prosbami a pripomienkami. Ak sa u vás doma, u  vašich známych alebo niekde vo vašom okolí dejú rôzne nevysvetliteľné a tajuplné veci, tak nás hocikedy kontaktujte na našej e-mailovej adrese, na našich telefónnych číslach alebo na našej facebook stránke a my vám odhalíme skutočnú pravdu. Viac o  kontaktoch nájdete v sekcii „Kontakty“.

Sme ústretový, sme diskrétny, sme realisticky zmýšľajúci mladý ľudia, ktorý svoju prácu berú vážne a ktorý vám budú vždy prinášať iba realitu. Máme skúsenosti s paranormálnymi javmi a neprišli sme ľudí o niečom na silu presviedčať. Prišli sme vám ukázať nevyvrátiteľné dôkazy o existencii paranormálnych javov.

Nie sme však žiadny suchári a určite sa s nami aj pobavíte, či už v osobnom styku pri vyšetrovaní alebo pri sledovaní našich epizód. Sme za každú srandu a radi sa zasmejeme. 😀

Na záver snáď už iba toľko, že vám budeme vďačný za sledovanie našich epizód, za komentovanie príspevkov, za zdieľanie na sociálnych sieťach a za každý váš Like. Verím, že vytvoríme časom veľkú komunitu.

Ahojte.